Volné pracovní místo  OPRAVÁŘ SVAŘOVACÍCH PŘÍPRAVKŮ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 500–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
Vyučení nebo praxe ve strojírenském oboru
Základní znalost práce na obráběcích strojích
Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
Dobré komunikační schopnosti, zručnost, samostatnost, spolehlivost

Náplň práce:
Provádění středně náročných oprav sv. přípravků
Provádění preventivních prohlídek svařovacích přípravků
Vypisování dokumentů a záznamů údržby
Vykonávání méně náročných prací na obráběcích strojích
Příprava sv.přípravků na pracoviště

Nabízíme:
Kvalifikované zaškolení
Perspektivní zaměstnání u mezinárodní společnosti
Finanční ohodnocení odpovídající pracovní náplni a zkušenostem /nástupní mzda 13.500 - 15.500,- Kč (dle zkušeností možno i více) + 3.500 - 4.000,- Kč příplatky/
Příspěvky na stravování, rekreaci, penzijní a životní pojištění, sportovní vyžití, bonus za podíl na hospodářském výsledku, firemní prémie, 5 týdnů dovolené a placená volna nad rámec zákoníku práce
Stravování přímo v závodě

Nástup: ihned, dle dohody

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 4.4.2016