Volné pracovní místo  Opravář/ka zemědělských strojů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: opravář zemědělských strojů
Náplň práce :
diagnostika závad a následné opravy zemědělské techniky renomovaných značek JCB, John Deere, Horsch, Everum. Uvádění nových strojů do provozu ( předprodejní servis ), školení obsluh a předvádění strojů u zákazníků.
Požadavky:
vyučen v oboru opravář zemědělských strojů, automechanik apodob., zkušenost s diagnostickými programy v PC, základy AJ ( popř. ochota naučit se základy AJ ) , řidičský průkaz sk. B, T, samostatnost, flexibilita, schopnost samostatně řešit problémy při opravách. Svářečský průkaz výhodou.
Zaměstnanecké výhody:Služební automobil, notebook, mob. telefon, stravenky,
Nástup od 1.4.2016. Mzda: 18 000,- až 25 000,- Kč
Kontakt:Pospíšil Jan, tel.: použijte odpovědní formulář PO-PÁ mezi 9:00 - 15:00 hod., e-mail: použijte odpovědní formulář
Místo výkonu práce:PEKASS a.s., provozovna, Dlouhá Lhota č.p. 134

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2016