Zařazeno v oborech:
Služby, Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Optik
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Optik Praha-centrum, Optik Zlín

Volné pracovní místo Optometrista.

28.9.2016
SHIF18, s. r. o.
Místo pracoviště
Tyršovo nábřeží 5496, Zlín, 760 01, Zlín
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
bakalářské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: měření zraku, aplikace kontaktních čoček, aktivní prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek.
Požadavky: VŠ optometrie, příp. adekvátní vzdělání v oboru, registrace, komunikativnost, příjemné vystupování, flexibilita, zodpovědnost.
Benefity: stravenky.

Podobné nabídky práce

Optometrista
Pro naší nově vznikající pobočku ve Zlíně přijmeme kolegu nebo kolegyni na pozici OPTOMETRISTA. Požadujeme: vzdělání v oboru optometrie (podmínkou), komunikační dovednosti, pečlivost. Nabízíme: velmi dobré platové podmínky, možnos ...
Optik House, s.r.o. Plný úvazek
aktivní
Oční optik (SZP)
Pro naší nově vznikající pobočku přijmeme kolegu nebo kolegyni na pozici OPTIK. Požadujeme: vzdělání v oboru oční optika nebo adekvátní praxi, komunikační dovednosti, pečlivost. Nabízíme: velmi dobré platové podmínky, školení na p ...
aktivní
Optometristé
Kontakt Abu Al Saudová Jaroslava, tel.: <!--poslatEmail-->, po-pa po 10.00 hod., e-mail: <!--poslatEmail-->
INTEROPTIK LINDA s.r.o. Praha Plný úvazek
Kont.: Abu Al Saudová Jaroslava, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> po-pá 10. hod.
aktivní
OPTOMETRISTA - Praha 8 ( Kobylisy ) - Klapkova 1848/17
Vzdělání ci praxe v oboru podmínkou Obchodního ducha Komunikativost Chuť se učit novým věcem Do inzerátu nutno uvádět Optik - Optometrista - Praha 8 - Mazurská 484. Pokud zájemce neobdrží do 3 týdnů vyjádření, nebyl zařazen do už ...
Optik House, s.r.o. Mazurská 484/2, Praha Plný úvazek
Místo výkonu práce: Praha. Kontakt: Jaroslava Abu Al Saudová, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> ČJ aktivní. I dvousměnný provoz.