Volné pracovní místo  Organizační pracovník/ce

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Pavlovova č.p. 2644/6, Ostrava

Termín nástupu dle dohody, v případě zájmu zašlete vaše CV na : použijte odpovědní formulář

Pracovní náplň:
Příprava a organizace konferencí, zpracování administrativy akcí, zpracování materiálů (oznámení, sborníků), vyhodnocení konferencí včetně ekonomické stránky, organizační a technické zajištění, komunikace a jednání s třetími stranami a účastníky akcí.

Požadujeme:
  • vzdělání min Bc. (vhodné pro absolventy)
  • organizační schopnosti
  • velmi dobrá znalost MS Office (Word + Excel) - podmínkou
  • AJ slovem i písmem - podmínkou
  • zkušenosti s pořádáním akcí výhoda
  • komunikační a vyjednávací dovednosti
  • samostatnost a flexibilita, odpovědnost, schopnost řešit problémy
  • reprezentativní vystupování
  • schopnost práce v týmu
  • řidičský průkaz B - aktivní řidič

Nabízíme:
  • práci na HPP
  • kolektiv pohodových lidí
  • příspěvek na stravování

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016