Volné pracovní místo  Osobní bankéř/ka - Chodov u Karlových Varů - Poloviční úvazek

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 10 000 Kč / měsíc

Své životopisy a název pozice zasílejte na email: použijte odpovědní formulář

Charakteristika pozice
Osobní bankéř/-ka pracuje na pobočce GE Money Bank o velikosti cca 3-15 zaměstnanců, provádí prodej produktů a poskytuje servis retailové klientele.

Náplň práce
  • Aktivně prodávat produkty GE Money Bank pro retailovou klientelu na obchodním místě
  • Zajišťovat rozvoj klientského portfolia prostřednictvím získaných kontaktů
  • Poskytovat hotovostní služby na pokladně obchodního místa GE Money Bank
  • Poskytovat bezhotovostní služby / transakce na obchodním místě pro klienty GE Money Bank
  • Zadávat data do systémů podle pravidel procesních knih
  • Aktivně spolupracovat s dalšími odděleními GE Money Bank při naplňování stanovených obchodních cílů

Požadavky
  • Středoškolské vzdělání s maturitou (1 rok praxe) nebo vysokoškolské vzdělání
  • Výpis z rejstříku trestů
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Orientace na cíl, orientace na zákazníka
  • Výhodou: zkušenost v oblasti bankovnictví/ finančních služeb výhodou, angličtina na úrovni středně pokročilý

Benefity
  • Sickdays, Freeday
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Stravenky, poukázky Flexipass
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaměstnanecké produkty za výhodnějších podmínek

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.2.2015