Volné pracovní místo  Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–19 000 Kč / měsíc

Životopisy s průvodním dopisem zasílejte prosím na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo na adresu Domov pro seniory Věstonická, Věstonická 1, Brno 628 00 do 19.12.2016.
Kvalifikační předpoklady:
  • ÚSO v sociální nebo pedagogické oblasti ukončené maturitou (nebo osvědčení o absolvování akreditovaného vzdělávacího programu "Pracovník v sociálních službách"
  • praxe v oboru aktivizační pracovník
Požadavky:
  • zvládání, znalost a přehled v oblastech smyslové aktivizace, reminiscence, basální stimulace, případně dalších terapií či způsobů aktivizace
  • sociální cítění, tvůrčí a kreativní schopnosti, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a komunikativnost
  • trestní bezúhonnost, zodpovědnost
Hlavní náplň práce:
  • práce s klienty s demencí v různém stádiu nemoci, zajištování zájmové a kulturní činnosti
  • vyhledávání, organizování a provádění volnočasových aktivit zaměřenýcn zejména na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností klientů
  • udržení samlostatnosti a soběstačnosti klientů v běžných denních činnostech
Nabízíme:
Platové ohodnocení dle dosažené praxe - platová třída č. 7, zákonné příplatky, po zapracování osobní příplatek, 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příjemné pracovní prostředí, možností vzdělávání se.
Nástup možný od 2.1.2017 nebo dle dohody - zástup za nemoc.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2017