Volné pracovní místo  Ostraha prodejny Penny

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 120 Kč / hodinu

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem (včetně kontaktních údajů) zasílejte na e-mail použijte odpovědní formulář Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 16:00 hodin.
Prosíme, nenavštěvovat pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení!

Požadujeme:
  • plnoletost, trestní bezúhonnost
  • fyzickou zdatnost, příjemné vystupování
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
  • základy práce na PC pro kamerový systém
  • znalost českého jazyka slovem i písmem
  • potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
Náplň práce:
  • bezpečnostní dohled nad celou prodejnou
  • zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob
  • kontrola zabezpečení zboží před krádeží - čipování zboží
  • kamerový monitoring prodejny, pochůzky po prodejně
  • spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost
  • vhodné i pro osoby OZZ a OZP s invaliditou 1. a 2. stupně (bez omezení pohybového ústrojí).
Nabízíme:
  • práci na denní směny (6,8 nebo 12 hod. směny)
  • nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem
  • zprostředkování certifikátu strážného
  • možnost pracovat na HPP/DPP, možnost zkráceného úvazku
  • interní školení, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu
  • možnost vyplácení zálohy na mzdu
  • PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
  • po dohodě nástup možný ihned.

Požadovaná znalost jazyků

  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.3.2025

Máte zájem o nabídku Ostraha prodejny Penny?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jitka Gebauerová z SEKURO & Group s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Ostraha prodejny Penny

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.