Zařazeno v oborech:
Ostraha a bezpečnost
Pozice:
Vrátný
Lokalita:
Chrudim
Zveřejnil:
Úřad práce Chrudim
Může se Vám hodit:
Vrátný Chrudim

Volné pracovní místo Ostraha - vrátný

8.11.2016
Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s.
Místo pracoviště
Malecká 613, Chrudim IV, 537 05, Chrudim
Pracovní poměr
Brigády
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Malecká 613, Chrudim
Provoz je nepřetržitý, tedy směny (denní i noční) – 300 hod.
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění bezpečnosti při chodu zařízení, evidence návštěv, údržba čistoty vnitřních i vnějších prostor, drobné údržbářské práce a také přímý výkon práce s cílovou skupinou AD (tj. oběti domácího násilí, rodiny s dětmi a klienti odcházející ze zařízení ústavní výchovy).
POŽADAVKY: minimální vzdělání – vyučení, fyzickou zdatnost, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost (mobilita), bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, dodržování domovního řádu AD. Pro přímou práci s klienty citlivý přístup, spolupráci v rámci odborného týmu, nekonfliktnost, komunikační schopnosti, asertivní jednání, odolnost vůči stresu. Výhodou zkušenosti s prací v sociálních službách, upřednostňujeme praxi. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 28. z á ř í 2016 na email : poslat email
S odesláním těchto dokumentů udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to pouze pro účel výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení budou tyto dokumenty skartovány.