Zařazeno v oborech:
Ostraha a bezpečnost
Pozice:
Vrátný
Lokalita:
Chrudim
Zveřejnil:
Úřad práce Chrudim
Může se Vám hodit:
Vrátný Chrudim

Volné pracovní místo Ostraha - vrátný

8.11.2016
Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s.
Místo pracoviště
Malecká 613, Chrudim IV, 537 05, Chrudim
Pracovní poměr
Brigády
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Malecká 613, Chrudim
Provoz je nepřetržitý, tedy směny (denní i noční) – 300 hod.
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění bezpečnosti při chodu zařízení, evidence návštěv, údržba čistoty vnitřních i vnějších prostor, drobné údržbářské práce a také přímý výkon práce s cílovou skupinou AD (tj. oběti domácího násilí, rodiny s dětmi a klienti odcházející ze zařízení ústavní výchovy).
POŽADAVKY: minimální vzdělání – vyučení, fyzickou zdatnost, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost (mobilita), bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, dodržování domovního řádu AD. Pro přímou práci s klienty citlivý přístup, spolupráci v rámci odborného týmu, nekonfliktnost, komunikační schopnosti, asertivní jednání, odolnost vůči stresu. Výhodou zkušenosti s prací v sociálních službách, upřednostňujeme praxi. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 28. z á ř í 2016 na email : poslat email
S odesláním těchto dokumentů udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to pouze pro účel výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení budou tyto dokumenty skartovány.