Volné pracovní místo Panelář výroby HAS - pomocník

12.11.2016
SPOLANA a.s.
Místo pracoviště
Spojovací, Libiš, 277 11, Libiš
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • min. vyučení v chemickém oboru, nebo v oboru příbuzném (např. zámečník)
  • logické myšlení
  • samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost

    Náplň práce

  • obsluha chemických zařízení
  • najíždění/odstavení čerpadel a celého provozu
  • pochůzková činnost

    Nabízíme:

  • závodní stravování, 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned

Podobné nabídky práce

Dělník/dělnice potravinářské výroby
Náplň práce: obsluha bylících strojů při výrobě dehydratovaných potravin Požadujeme: manuální zručnost, průkaz řidiče VZV výhodou, spolehlivost a pečlivost Kontakt: p. Řízek, telefonicky po-pá 7:00-15:00, životopisy zasílejte e-ma ...
VITANA, a.s. Mělnická 133, Byšice Plný úvazek
včera
Strojař/ka obsluha balících strojů
Požadujeme: schopnost samostatné práce, spolehlivost a pečlivost, manuální zručnost, vůdčí typ, průkaz řidiče VZV výhodou, Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na rekreaci, možnost získat 1 týden dovolené navíc Místo výkonu prá ...
aktivní
Obsluha strojů na výrobu pečiva
Požadujeme: manuální zručnost. Místo výkonu práce: Berty Pirunčíkové 283, 277 11 Neratovice. Kontakt: Ing. Al-Balaa (PO-PÁ od 8 do 18 hod.)
POSIDIUM, s.r.o. Berty Pirunčíkové 283, Neratovice Plný úvazek
Požadujeme: zkušenosti s pekařskou prací, spolehlivost, manuální zručnost. Jednosměnný provoz PO-ČT, začátek pracovní doby ve 4:30 hod., vhodné pro místní uchazeče. Kontakt: Ing. Al-Balaa (PO-PÁ od 8 do 18 hod.)