Volné pracovní místo  Pečovatel/ka, osobní asistent/ka - DPP/DPČ

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 150 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

PEČOVATEL/KA, OSOBNÍ ASISTENT/KA
po dohodě možnost nástupu ihned
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Domácnosti uživatelů v oblasti Velké Karlovice, Karolinka, Nový Hrozenkov, Halenkov, Huslenky, Hovězí, Zděchov.
PRACOVNÍ POMĚR: Nabízíme DPP/ DPČ s možností přechodu na HPP.
POŽADUJEME: Aktivní řidič sk. B, výborný zdravotní stav. Kurz Pracovník v sociálních službách výhodou - né podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování terénní pečovatelské služby, péče o seniory, osoby se zdravotním postižením, osoby s chronickým onemocněním apod. Zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech v domácnostech klientů (pomoc při hygieně, jídle, oblékání). Doprovod klientů k lékaři, na nákupy apod, individuální plánování a vedení dokumentace
NABÍZÍME: Pestrá a užitečná, smysluplná práce, přátelská atmosféra na pracovišti, zázemí stabilní neziskové organizace. 5 týdnů dovolené.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Ing. Ivana Némethová, tel.: použijte odpovědní formulář ; použijte odpovědní formulář , v pracovních dnech od 7:00 do 15:30 hodin. Nebo emailem na adresu: použijte odpovědní formulář
Ov.os.: 27.2.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.12.2024