Zařazeno v oborech:
Služby
Pozice:
Poradce využití volného času
Lokalita:
Opava
Zveřejnil:
Úřad práce Opava
Může se Vám hodit:
Poradce využití volného času Opava

Volné pracovní místo PEDAGOG, PEDAGOŽKA PŘEDŠKOLNÍHO KLUBU

5.8.2016
Centrum inkluze o.p.s.
Místo pracoviště
Budišov nad Budišovkou
Pracovní poměr
Brigády, Brigády
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Neurčeno

*Požadujeme: pedagogické vzdělání nebo vzdělání odpovídající požadavkům zákona o sociálních službách – kvalifikace pracovníka v sociálních službách / sociálního pracovníka, terénní působení a aktivní vyhledávání zájemců o službu v prostředí sociálně znevýhodněných domácností a lokalit, zodpovědnost, schopnost týmové práce, schopnost samostatné práce, aktivní přístup, zkušenost s prací s dětmi předškolního věku výhodou.
Náplň práce: Výchovná a vzdělávací práce s dětmi ve věku 3–7 let, spolupráce s rodinami dětí za účelem zlepšení předškolní přípravy, spolupráce s pedagogy MŠ, včetně adaptačních aktivit v MŠ, sociální práce s jejich rodinami s cílem zlepšení předškolní přípravy.
Mzda 13 000 – 18 000 Kč, dohoda o provedení práce na dobu určitou do 31.7.2019, zkrácený úvazek 32 hodin týdně, nástup srpen 2016, pracoviště: Budišov nad Budišovkou.
Nabízíme: práci v dynamicky se rozvíjející neziskové organizaci, metodickou podporu zkušených pracovníků organizace, možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje, adekvátní platové ohodnocení, možnost dlouhodobé spolupráce na dalších aktivitách Centra, možnost proplácení jízdného do místa zaměstnání.
KO: Stanjurová Lucie Mgr., tel.: poslat email , e-mail:  poslat email