Volné pracovní místo PEKAŘ/-KA

25.8.2016
Tesco Stores ČR a.s.
Rašínova třída 1669, Pražské Předměstí, 500 02, Hradec Králové
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

PEKAŘ/-KA

  • PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, pružná pracovní doba
  • Náplň práce: výroba pekařských výrobků, dle výrobního plánu; zajištění dostatečného množství výrobků pro zákazníky; kontrola od vstupních surovin až po finální upečené produkty dle standartu Tesco; příprava těsta, dodržení platných procedur a receptu; dodržování pečícího plánu; obsluha technického zařízení pekárny
  • Požadujeme: vyučení
  • Nabízíme: příspěvek na stravování, rekondiční volna, zaměstnanecká karta Clubcard – sleva 10%í
  • V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně na prodejně (pult informací). Kontaktní osoba: Švancarová Marcela, manažerka personálních činností, tel.: poslat email , e-mail:  poslat email