Volné pracovní místo  Pekař/ka

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 10 000–16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo práce: Česká Skalice
Forma úvazku: hlavní plný nebo zkrácený pracovní poměr nebo DPP
Náplň práce: příprava surovin a pečení v malé pekárně, příprava nových receptů a zavádění nových pekařských a cukrářských výrobků.
Základní požadavky: vyučený pekař/ka nebo min. 3-letá praxe, fyzická aktivita, dobrý zdravotní stav.
Předpokládáme: schopnost přizpůsobit se nočnímu a rannímu provozu, zájem o zdravou výživu.
Vítáme: schopnost pracovat na vývoji nových výrobků
orientaci na trhu se zdravou výživou.
V případě zájmu prosím vyplňte dotazník dostupný na: použijte odpovědní formulář
Vyplněné dotazníky prosím odevzdejte v zalepené obálce označené "centrála - zaměstnání" na libovolné prodejně nebo zašlete mailem na adresu adresu použijte odpovědní formulář Děkujeme.

Vhodné pro

Směnnost

Noční provoz

Pracovní období

od 8.8.2016