Volné pracovní místo  peronalista/tka

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Údolní 1174, 696 11 Mutěnice. Dokážete s lidmi navázat dobré vztahy? Je pro Vás důležité, aby za lidmi byly vidět výsledky a přitom bylo ve firmě dobré klima?
Dokážete samostatně pracovat a jít za cíli, které si stanovíte?
Nehledáme "obyčejného" personalistu, ale člověka, který "žije" firmou a stará se o to, aby se po lidské stránce rozvíjela.
Požadavky:
o preferujeme SŠ/VŠ, výhodou je obor lidské zdroje / personální management
o znalost pracovněprávní legislativy, zkušenost s HR procesy (nábor, inzerce, hodnocení)
o praxe na personálním oddělení alespoň 3 roky, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
o důležitá je pro nás samostatnost, spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup k práci, chuť komunikovat
Pracovní náplň:
o zajišťování veškeré personální administrativy společnosti (cca 90 zaměstnanců)
o nábor a výběr zaměstnanců, inzerce, personální agentury, selekce uchazečů, pohovory vyřizování dotací na zaměstnance z ÚP a v oblasti lidských zdrojů a vzdělávání
o vedení personální agendy: tvorba smluv, archivace
o zajištění veškerých povinných pravidelných a vstupních prohlídek, povinných školení BOZP, PO apod.
o příprava podkladů pro mzdové vyúčtování, kontrola docházkového systému
o péče o stávající zaměstnance (spolupráce při hodnocení zaměstnanců, motivační systém…)
Nabízíme: stabilní zázemí úspěšné společnosti, práci v přátelském kolektivu, práci na HPP, velmi dobré finanční ohodnocení, slevy na firemní produkty napříč celou skupinou FPD GROUP, příspěvek na stravné, na pojištění, bonusy/prémie, firemní akce, školení, notebook, mobil. Kontakt na mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.1.2017