Volné pracovní místo  Personalista/personalistka

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–36 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Sídliště Janštejn č.ev.39, 588 52 Horní Dubenky, okr.Jihlava

Náplň práce:
  • personální agenda svěřených zaměstnanců
  • administrativa spojená s nástupy, průběhem zaměstnání a výstupy zaměstnanců
  • zpracování podkladů pro měsíční výpočet mzdy
  • práce s daty, dodržování pravidel odměňování
  • po zaškolení pomoc s výpočtem mezd svěřených zaměstnanců
  • pravidelný reporting dat na měsíční bázi

Očekáváme:
  • SŠ ekonomického směru výhodou
  • zkušenosti na podobné pozici
  • obecná znalost zákoníku práce
  • pečlivost, samostatnost a svědomitost
  • ochota se naučit zpracování podkladů pro mzdy
  • komunikační a organizační schopnosti
  • kolegiální přístup, empatický přístup, ambice pro kariérní růst

Nabízíme:
  • zaměstnanecké výhody
  • zajímavou, pestrou a samostatnou práci, díky které se můžete seberealizovat ve firmě, která expanduje na zahraničních trzích v oblasti bytového designu
  • pracovní telefon a notebook
  • možnost osobního rozvoje a vzdělávání, jazykové kurzy
  • 1 den v týdnu Home office dle dohody
  • dárek při životních událostech
  • nabídka firemních akcí
  • zvýhodněné služby mobilního operátora
  • zaměstnanecké slevy

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky v čase 8:00-16:30 hod.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Benefity

  • Dovolená navíc - 25 dní dovolené
  • Jiné výhody - příspěvek na stravování, připoj. zdrav. nebo penzijní

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Personalista/personalistka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Jan Rabell z Janštejn Glass Group s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Personalista/personalistka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.