Volné pracovní místo  Personalista - specialista vzdělávání

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:
analýza vzdělávacích potřeb a plánu vzdělávacích akcí, organizace jednotlivých vzdělávacích akcí včetně periodických školení, spolupráce s externími lektory, spolupráce s interními lektory a poskytování podpory při jejich práci, hodnocení účinnosti vzdělávacích aktivit a zlepšování celého systému, organizace jazykových auditů a jazykového vzdělávání zaměstnanců, realizace plánu vzdělávacích akcí a čerpání rozpočtu, analýza a reporty o průběhu vzdělávání ve firmě

Profil uchazeče:
SŠ vzdělání, zkušenosti s prací v personálním oddělení – PODMÍNKOU, schopnost pracovat s produkty MS Office, anglický jazyk na úrovni B1 dle ERR

Nabízíme:
13., 14. mzda (vánoční prémie, letní prémie), věrnostní prémie, propracovaný systém odměňování, 5 týdnů dovolené, benefitní program Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, systém vzdělávání, rozšiřování kvalifikace, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, příjemný pracovní kolektiv, kulturní a společenské akce, firemní autobusová doprava, nadstandardní lékařská péče, další zaměstnanecké výhody.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017