Volné pracovní místo  personalista

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 31 200 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co Vás čeká:
vedení kompletní personální agendy, kompletní zajištění agendy výběrových řízení, koordinace nástupu a odchodu zaměstnanců, přihlášky a odhlášky zaměstnanců, vedení personální dokumentace, příprava pracovněprávních dokumentů, evidence a vysílání zaměstnanců na pracovně lékařské prohlídky, evidence úvazků zaměstnanců, pravidelná aktualizace, zpracování statistik a personální reporting, tvorba vnitřních předpisů v souvislosti s personální agendou, spolupráce s účetním oddělením, vedení agendy náhradního plnění, správa agendy GDPR, komunikace s externími subjekty - úřad práce, OSSZ, zdravotní pojišťovny, lékaři, krajský úřad
Co od Vás očekáváme my:
výborná znalost českého jazyka slovem i písmem, praxe na pozici samostatná/ý personalistka/sta, znalost pracovněprávních předpisů, sledování a implementace změn, organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, schopnost dodržovat termíny, znalost práce na PC, MS Office (Excel, Word, Outlook), Teams, práce v personálním programu Pamica, řidičský průkaz skupiny B
Co můžete čekat Vy od nás:
nástup dle dohody možný i dříve, mzdu 31 200 Kč/měsíc při plném úvazku, možnost osobního ohodnocení, podporu vzdělávání v oboru, osobní rozvoj
Motivační dopis a profesní životopis zasílejte do 28. 4. 2024 na e-mail: použijte odpovědní formulář Informace: použijte odpovědní formulář (Kropáčková).

Benefity

  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené
  • Jiné výhody - příspěvek na stravování

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2024

Máte zájem o nabídku personalista?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
PhDr. Jana Kropáčková z Charita Pelhřimov

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku personalista

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.