Volné pracovní místo  Personalista/tka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o.,Brtnická č.p. 57, Malý Šenov,407 78 Velký Šenov.
Kontakt: telefonicky se domluvit osobní setkání.
Požadujeme:
-SŠ vzdělání ukončené maturitou (vzdělání v oboru výhodou),
-Zkušenost z personální agentury nebo z interního HR výhodou,
-Znalost pracovně právní legislativy výhodou,
-Výborné organizační dovednosti,
-Profesionální vystupování a skvělé komunikační dovednosti,
-Výborná znalost a ovládání českého jazyka,
-Komunikativní znalost AJ,
-Dobrá znalost práce s PC (MS office),
-Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci,
-ŘP sk. B,
Náplň práce:
-Vedení části personální agendy (nástupy a výstupy zaměstnanců, předání zpracovaných podkladů k uzavření PP mzdové účetní, správa organizační struktury),
-Aktivní vyhledávání pracovníků všech profesí - komunikace s personálními agenturami, školami a firmami, zadávání personální inzerce ,
-Vstupní a výstupní pohovory s pracovníky všech profesí ve spolupráci s vedoucími,
-Nábor a evidence externích pracovníků,
-Evidence agendy školení a jejich odborné vedení a realizace,
-Komunikace se zaměstnanci, personální podpora vedoucích pracovníků,
-Vedení části agendy BOZP a PO (databáze pracovních úrazů, komunikace s externí,dodavatelskou firmou služeb BOZP a PO),
-Spolupráce v rámci personálního oddělení a spolupráce s ostatními odděleními,
-Vedení svěřené administrativy,
-Překladatelská podpora firmy,
Nabízíme:
-Participaci na vývoji nových produktů,
-Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě,
-Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí,
-Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu,
-Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity,
-Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru,
-Závodní stravování,
-Příspěvek na stravování,
-Příspěvek na penzijní připojištění,

Benefity

  • Jiné výhody - penzijní připojištění
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016