Zařazeno v oborech:
Personalistika, lidské zdroje
Pozice:
HR specialista
Lokalita:
Děčín
Zveřejnil:
Úřad práce Rumburk
Může se Vám hodit:
HR specialista Děčín

Volné pracovní místo Personalista/tka

25.5.2016
TRATEC - CS, s. r. o.
Místo pracoviště
Brtnická 57, Malý Šenov, 407 78, Velký Šenov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: TRATEC – CS, s. r. o.,Brtnická č.p. 57, Malý Šenov,407 78 Velký Šenov.
Kontakt: telefonicky se domluvit osobní setkání.
Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou (vzdělání v oboru výhodou),
  • Zkušenost z personální agentury nebo z interního HR výhodou,
  • Znalost pracovně právní legislativy výhodou,
  • Výborné organizační dovednosti,
  • Profesionální vystupování a skvělé komunikační dovednosti,
  • Výborná znalost a ovládání českého jazyka,
  • Komunikativní znalost AJ,
  • Dobrá znalost práce s PC (MS office),
  • Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci,
  • ŘP sk. B,

Náplň práce:

  • Vedení části personální agendy (nástupy a výstupy zaměstnanců, předání zpracovaných podkladů k uzavření PP mzdové účetní, správa organizační struktury),
  • Aktivní vyhledávání pracovníků všech profesí – komunikace s personálními agenturami, školami a firmami, zadávání personální inzerce ,
  • Vstupní a výstupní pohovory s pracovníky všech profesí ve spolupráci s vedoucími,
  • Nábor a evidence externích pracovníků,
  • Evidence agendy školení a jejich odborné vedení a realizace,
  • Komunikace se zaměstnanci, personální podpora vedoucích pracovníků,
  • Vedení části agendy BOZP a PO (databáze pracovních úrazů, komunikace s externí,doda­vatelskou firmou služeb BOZP a PO),
  • Spolupráce v rámci personálního oddělení a spolupráce s ostatními odděleními,
  • Vedení svěřené administrativy,
  • Překladatelská podpora firmy,

Nabízíme:

  • Participaci na vývoji nových produktů,
  • Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě,
  • Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí,
  • Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu,
  • Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity,
  • Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru,
  • Závodní stravování,
  • Příspěvek na stravování,
  • Příspěvek na penzijní připojištění,

Benefity

  • Jiné výhody – penzijní připojištění
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie