Volné pracovní místo  Mzdový/á a personální referent/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU: Semanínská č.p. 580, 560 02 Česká Třebová 2
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • zpracovávání personální administrativy
  • vykonávání činnosti související se vzděláváním zaměstnanců
  • spolupráce při náborech zaměstnanců
  • zpracovávání podkladů pro výpočet mezd.
POŽADUJEME:
  • ÚSO vzdělání
  • znalost zákoníku práce
  • znalost mzdového účetnictví
  • praxi v oboru
  • samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC - dobrá znalost
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvky na ŽP a PP, školkovné 500 Kč/měs.
  • Podnikové stravování - příspěvky na stravování
  • Dovolená navíc - zvláštní placené volno 6 dnů/rok

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017