Volné pracovní místo Personální referent - náborář

27.9.2016
Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
Místo pracoviště
20, Nová Hospoda, 348 02, Bor
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce :
inzerování volných pozic,spolupráce s ÚP,
aktivní vyhledávání vhodných uchazečů na dané pracovní pozice,
každodenní komunikace s uchazeči o zaměstnání,
příprava a realizace výjezdů do náborových lokalit
návrh strategie reklamních náborových aktivit,
monitorování situace na trhu práce,
administrativa a reporting

Co od Vás očekáváme?
Min. SŠ vzdělání s maturitou,
velmi dobrou znalost práce s PC – MS Office/OpenOffice, internet
ŘP skupiny B – aktivní řidič,
komunikační,or­ganizační a argumentační dovednosti,
reprezentativní vystupování
proaktivní přístup,pozitivní myšlení,
schopnost pracovat samostatně i v týmu,
časovou flexibilitu,o­dolnost vůči stresu,

Uvítali bychom praxi na obdobné pozici a znalost NJ / AJ. Práce je však vhodná i pro absolventy a pro OZP

Nabízíme:
různorodou práci na HPP,příp. možno i na zkrácený úvazek
místo výkonu práce – Plzeňský kraj,posléze celá ČR
nástup dle dohody co nejdříve
zajímavé finanční ohodnocení
služební telefon,PC a automobil
prostor pro uplatnění vlastních nápadů a jejich realizace
zázemí stabilní společnosti a podporu profesionálního týmu kolegů

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete motivační dopis a životopis s fotografií na poslat email Do předmětu uveďte „Náborář“ a kód pozice P7939

Požadované dovednosti

  • Práce s PC – velmi dobrá
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B – aktivní řidič

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina – aktivní

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)