Volné pracovní místo  PICKER - ASISTENT/-KA PŘÍPRAVY ZBOŽÍ NA ROZVOZ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 14 300 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PICKER - ASISTENT/-KA PŘÍPRAVY ZBOŽÍ NA ROZVOZ
  • PP na dobu neurčitou, nástup dohodou, třísměnný provoz
  • Náplň práce: příprava zboží na základě objednávky zákazníka (fyzicky náročnější práce), pomoc s rozvozem a vykládkou zboží, komunikace se zákazníky, kontrola správnosti naúčtovaného a skutečně odebraného zboží, udržovat si aktuální znalosti o zboží, orientovat se v sortimentu, kontrolovat kvalitu a trvanlivost zboží, asistence při vykládce a nakládce zboží
  • Požadujeme: dokončené SOU, příp. SŠ, dobré komunikační schopnosti, přesnost, samostatnost, fyzická zdatnost, časová flexibilita, bezúhonnost
  • Nabízíme: stabilní zázemí mezinárodní firmy, zaměstnanecká nákupní karta, sleva na pohonné hmoty, zaměstnanecké benefity formou kafeterie a další výhody
  • V případě zájmu o pozici prosím zašlete svůj životopis na e-mail nebo kontaktujte personální oddělení: Půlpánová Klára, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2015