Zařazeno v oborech:
Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Pozice:
Účetní
Lokalita:
Tábor
Zveřejnil:
Úřad práce Tábor
Může se Vám hodit:
Účetní Tábor

Volné pracovní místo plánovač balení

11.10.2016
Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Jateční 470, Veselí nad Lužnicí II, 391 81, Veselí nad Lužnicí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Náplň práce a hlavní odpovědnost:
Odpovědnost za detailní rozplánování výrobního plánu finálních výrobků kapsiček na jednotlivé linky a externí subdodavatele
Odpovědnost za minimalizaci zastarávání zásob a zohlednění ekonomické i výrobní posloupnosti výrobní sekvence výrobních zakázek, dostupnosti surovin a obalů, vytíženosti jednotlivých balicích linek.
Koordinace nákupu a kontroly dostupnosti surovin a obalů pro výrobní zakázky s oddělením nákupu. Informování výrobního plánovače o nedostupnosti surovin a obalů pro změnu plánu.
Odsouhlasení výrobního plánu s výrobním oddělením a následně měření a reportování jeho dodržování (zpoždění) na odpovědného managera a plánovače.
Detailní evidence a reporting, které zboží kdy a kde bude zabaleno.
Požadujeme:
o znalost plánovacích procesů a metodik
o praxe ve výrobním závodě/logistickém provoze či controlingu výhodou
o dobré znalosti projektové, obchodní a logistické administrativy
o znalost systému interních a externích reportů
o znalost výrobních, logistických procesů a skladového hospodářství
o komunikativní znalost anglického jazyka
o velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC
o velmi dobrá znalost MS office – Excel
o znalost MS Access velkou výhodou
o znalost práce s plánovacími SW výhodou
o řidičský průkaz skupiny B
o dobré organizační schopnosti
o komunikační dovednosti
o zkušenost s vedením týmu lidí výhodou
o schopnost logického myšlení

Nabízíme:

  • práci v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti
  • možnost odborného vzdělávání a další profesní růst
  • adekvátní mzdové ohodnocení

kontakt tel. nebo e-mailem