Volné pracovní místo  plánovač/ka výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Požadujeme: SŠ, VOŠ vzdělání, aktivní znalost Aj a/nebo NJ podmínkou, zkušenosti z výrobního závodu výhodou, velmi dobrá znalost práce na PC podmínkou, svědomitost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost, ochota učit se novým věcem, odolnost vůči stresu, schopnost prosadit se, velmi dobré organizační schopnosti, ŘP sk. B

Pracovní náplň: koordinace plánu výroby s ohledem na požadavky zákazníka, spolupráce s oddělením výroby, sledování plnění plánu výroby, návrhy optimalizace plánu s ohledem na aktuální situaci, sledování stavu zásob, přijímání opatření v případě jejich ponížení
13. mzda, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, firemní kantýna, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na významné životní události, podpora volnočasových aktivit, poskytnutí slev u vybraných externích prodejců a poskytovatelů služeb

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016