Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality
Pozice:
Podlahář
Lokalita:
Praha-centrum
Zveřejnil:
Úřad práce Praha 4
Může se Vám hodit:
Podlahář Praha-centrum

Volné pracovní místo Podlahář, pokladač podlahových krytin pro regiony Kladensko, Berounsko, Praha západ

7.7.2016
LIMEX ČR, s.r.o.
Místo pracoviště
Vídeňská 744/2, Krč, 140 00, Praha
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Prosím, v případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, uvádějte do předmětu zprávy PODLAHÁŘ, přiložte strukturovaný životopis s fotografií a zašlete na adresu poslat email do 15.7.2016.

Požadujeme manuální zručnost, ochotu cestovat, loajalitu, příjemné vystupování, samostatnost, flexibilitu.

Náplň práce: pokládka podlahových krytin – koberců, PVC, vinylu a plovoucích podlah. Praxe výhodou – není podmínkou, zaškolíme.

Nabízíme dobré pracovní a mzdové podmínky s prodloužením doby pracovního poměru, jistotu zázemí velké společnosti, prémie, stravenky.

Pouze v případě, že budete splňovat na základě životopisu požadavky na danou pozici a budete zařazen/a do výběrového řízení, Vás budeme kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Děkujeme za pochopení. Zveřejněno 30.5.2016, platnost do 15.7.2016.