Zařazeno v oborech:
Bankovnictví a finanční služby, Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Pokladní
Lokalita:
Kladno
Zveřejnil:
Úřad práce Praha 4
Může se Vám hodit:
Pokladní Kladno

Volné pracovní místo Pokladní - Nemocnice Kladno

4.7.2014
ARAMARK, s.r.o.
Místo pracoviště
Vančurova 1548, Kladno, 272 01, Kladno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pro naši závodní restauraci v Kladně, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici POKLADNÍ.

Požadavky:

  • SOU, praxe v oboru výhodou
  • profesionální přístup
  • vysoké pracovní nasazení
  • schopnost pracovat v týmu

Náplň práce:

  • práce na pokladně
  • prodej zboží v potřebném a žádaném sortimentu
  • odpovědnost za denní odvod tržeb, za kalkulace zboží

Nabízíme:

  • zázemí silné společnosti
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • možnost osobního a profesního růstu
  • cenově zvýhodněné stravování
  • slevy na nákup produktů a služeb u smluvních partnerů
  • zvýhodněné tarify na volání * věrnostní odměny
    • možnost profesního vzdělávání

Nástup:

  • ihned