Volné pracovní místo  POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 16 298–17 522 Kč / měsíc

Jako prodavač/pokladní jste srdcem naší prodejny. Pro naše zákazníky jste zosobněním společnosti Lidl a pro prodejnu jste motorem, díky kterému funguje tak, jak má. Měla by Vás bavit práce a denní kontakt s lidmi a kromě toho bystě měli mít i týmového ducha.
Váš profil:
  • ukončené středoškolské vzdělání / vyučení / základní vzdělání
  • příjemné a vstřícné vystupování
  • zkušenost z obchodu vítána, ale není podmínkou
  • ochota k fyzické práci
  • schopnost týmové spolupráce
  • flexibilita, práce na směny
Vaše úkoly a pracovní náplň:
K Vašim úkolům bude patřit vybalování a doplňování zboží na prodejně, stejně jako úklid a skartace prázdných kartonů. Budete kontrolovat data spotřeby zboží, abychom zákazníkům zaručili čerstvost zboží, které si u nás koupí.
Naučíte se ovládat pec a rozpékáním pečiva vždy provoníte celou prodejnu. Zároveň se budete starat o to, aby prodejna byla po celou dobu čistá a upravená.
Při markování zboží na pokladně budete právě Vy tváří Lidlu pro naše zákazníky, a proto se naučíte naše interní zásady vstřícnosti.
Detaily:
  • od počátku zajímavé mzdové ohodnocení (zaplacena každá odpracovaná minuta)
  • propracovaný systém zaučení
  • příjemná pracovní atmosféra v motivovaném týmu
  • jisté zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
  • možnost částečného úvazku (od DPP, DPČ, úvazek již od 20 hod/týden)
  • 2 dny v týdnu volné
  • elektronická evidence docházky
  • možnost kariérního růstu
Zaměstnanecké výhody: balíček firemních benefitů
Pracovní doba: 2 směny - plný nebo zkrácený úvazek
Nástupní mzda 16 298,- (úvazek 35 hod/týdně)
Kontakt: osobně na adrese Nádražní 2558, Písek nebo na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 3.1.2017