Volné pracovní místo  POKLADNÍ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 12 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

POKLADNÍ
  • PP na dobu neurčitou, nástup ihned nebo dohodou, dvousměnný provoz, jedná se o práci ve směnách a svátcích, od pondělí do neděle, výjimečně práce v noci, fyzicky náročná práce ve stoje
  • Hlavní pracovní náplní je přijímat a zpracovávat platby zákazníků
  • Náplň práce: vstřícně, mile a ochotně obsluhuje zákazníka, před platbou na pokladně pomáhá zákazníkovi vyložit zboží na pokladní pás, převažuje zboží na pokladně, kontroluje správnost účtovaného zboží a skutečně prodávaného zboží, včetně otevírání balení a kontroly jejich správného obsahu, zúčtovává správné částky u pokladen a přebírá peněžní hotovost, včetně hmotné odpovědnosti za svěřené prostředky
  • Požadujeme: min. výuční list (výhodou zaměření obchodní, potravinářství), předchozí praxe na obdobné pozici výhodou, zákaznicky orientovaná osobnost (schopnost nabídnout alternativní zboží a realizovat doplňkový prodej), schopnost osvojit si práci s registrační pokladnou, zodpovědnost, přesnost, časová flexibilita, bezúhonnost, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Nabízíme: stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti s možností profesního růstu, benefity formou kafeterie nebo příplatku ke mzdě, až 5 dní placené dovolené navíc dle počtu odpracovaných let, měsíční odměny
  • V případě zájmu o pozici zašlete Váš životopis na email: použijte odpovědní formulář nebo kontaktujte personální oddělení: Klára Půlpánová - tel: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2015