Volné pracovní místo  Pokladník/ce - ve firmě SMERO, spol. s r.o.

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pokladník/ce ve firmě SMERO, spol. s r.o.

Přijmeme zodpovědnou kolegyni/kolegu na pozici pokladníka pro náš velkoobchod kancelářských potřeb SMERO.
Jsme přední českou společností, působící od roku 1998 v oblasti dodávek kancelářských potřeb firmám a institucím. Hlavním účelem naší firmy je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit jeho nákup u nás.
Práce vhodná pro OZP.

Požadujeme:
Práce na pc - tabulky (Excel, Word).
Práce v interním softwaru.
Komunikativnost na dobré úrovni.

Náplň práce:
Práce s hotovostí - pokladny.
Administrativa - komunikace e-maily napříč firmou.
Částečná znalost účetnictví - předúčtovávání pokladny pro potřeby účtárny.
Objednávky a výdej stravenek pro zaměstnance.
Rozdělování interní pošty.
Příležitostně zástup na recepci v době dovolené.

Nabízíme:
Dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr.
Zázemí stabilní a úspěšné společnosti.
Možnost podílet se na dynamickém růstu společnosti.
Možnost kariérního růstu.
Firemní vzdělávání.
Dobré mzdové ohodnocení.
Stravenky.
Multisport benefit (permanentka na sportovní aktivity)

Nástup možný ihned.
V případě vašeho zájmu zašlete životopis. Kontaktní osoba: Lenka Prokešová e-mail: použijte odpovědní formulář
Do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice „Pokladník/ce - Rajhrad“

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.2.2017