Volné pracovní místo  pomocná síla do kuchyně

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Kontakt: V případě zájmu kontaktujte telefonicky použijte odpovědní formulář (p. Bc. Petr Pavlovský). Osobně - předem důležité domluvit si termín osobní návštěvy, bez přechozího ohlášení nebude uchazeč přijat k pohovoru.
Nabízíme práci v nově zrekonstruovaném penzionu na Božím Daru, v mladém kolektivu. Ubytování zdarma možné, stravování zajištěné. Zaměstnanecké výhody a bonusy.

Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, přes umývání nádobí, údržbu a úklid kuchyně, čistění zeleniny, příprava salátů a jakoukoliv pomoc kuchařům při vaření + pomocné práce napříč penzionem.

Požadujeme zodpovědný a aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost, důslednost, časovou flexibilitu a smysl pro pořádek a čistotu. Smysl pro humor by chybět neměl.

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.5.2017