Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Pomocná síla do kuchyně
Lokalita:
Klatovy
Zveřejnil:
Úřad práce Klatovy
Může se Vám hodit:
Pomocná síla do kuchyně Klatovy

Volné pracovní místo POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

8.10.2016
Hotel Mádr, s.r.o.
Místo pracoviště
32, Modrava, 341 92, Modrava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Turnusové služby

Popis pracovní nabídky

Požadavky: nutný zdravotní průkaz pro práci s potravinami;
Náplň práce: mytí nádobí a úklid kuchyně, pomocné práce v kuchyni, např. čištění a krájení zeleniny.
Zaměstnanecká výhody: zaměstnanecká strava, možnost ubytování během turnusu
Kontaktní osoba: Jaroslava Pikhartová tel. poslat email , e-mail: poslat email
Způsob prvního kontaktu: osobně Po-Ne 11–17 hod. , telefonicky Po-Ne 9 –20 hod., e-mailem.

Podobné nabídky práce

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA
POMOCNÝ KUCHAŘ/KA, vyuč. praxe vítána Nabízíme ubytování. NÁSTUP IHNED Kontakt: Hrach Karel, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
Anna Hrachová 59, Klatovy Plný úvazek
dnes
VÝDEJ A INKASO HOTOVÝCH POKRMŮ A NÁPOJŮ, POMOCNÉ KUCHYŇSKÉ PRÁCE
PROVOZOVNA: Bufet Kryštof Částka NÁPLŇ PRÁCE: příprava na výdej, výdej a inkaso prodávaných pokrmů samoobslužným způsobem, jednoduchá pomoc při přípravě a dohotovování pokrmů, pomocné kuchyňské práce PRACOVNÍ DOBA: 5 dní v týdnu, ...
Mgr. Kryštof Částka 1. máje 392, Železná Ruda Plný úvazek
včera
POMOCNÍCI ZÁVODNÍHO STRAVOVÁNÍ, VÝDEJ JÍDEL, POKLADNÍ
Dohoda o provedení práce Místo výkonu práce - kuchyně Imstavex Rodenstock Klatovy Kontakt pouze přes e-mail.
IMSTAVEX s.r.o. Dr. Sedláka 841, Klatovy Brigády
týden
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
Pomocné práce v hotelové kuchyni v horském středisku na Špičáku v Železné Rudě. Turnusové služby týden/týden. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme: ubytování zdarma, zvýhodněné stravování - 25 ...
ISFIN s.r.o. 132, Železná Ruda Plný úvazek
Požadavky: praxe vítána. Kontaktní osoba: David Bárta <!--poslatEmail--> Místo výkonu práce: Náměstí 5, Kašperské Hory
Kašperský pivovar s.r.o Náměstí 5, Kašperské Hory Plný úvazek, Zkrácený úvazek
aktivní
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, možnost ubytování, možnost turnus. směn NÁSTUP IHNED
Ing. Radovan Lyer 10, Modrava Plný úvazek