Volné pracovní místo POMOCNÁ SÍLA VE VÝDEJNĚ

8.9.2016
DOLOMIT, spol. s r. o.
Fr. Ondříčka 1109/44, České Budějovice 2, 370 11, České Budějovice
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní pozice vhodná pro OZP
Požadujeme: zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
Náplň práce: výdej jídel ,mytí nádobí ve výdejně a úklid přilehlých prostor
Pracovní doba: pondělí – pátek , odpolední směna 15,00–19,00 (ev.14,00–20,00 – hrubá mzda od 7500,–), víkendy a svátky volné

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

PRACOVNICE V PROVOZU VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ
Požadujeme: zdravotní průkaz, bezúhonnost Nabízíme: podnikové stravování Zaměstnavatel může být kontaktován osobně na adrese MŠ.
Mateřská škola Dlouhá 35, České Budějovice Dlouhá 889/35, České Budějovice Zkrácený úvazek
týden
POMOCNÝ KUCHAŘ/KA
Požadavky: vzdělání v oboru ukončené výučním listem, praxe v oboru výhodou Nabízíme: záruku stabilního zaměstnání, nadprůměrné finanční ohodnocení, zázemí restaurace s kavárnou a penzionem s vysokou kvalitou poskytovaných služeb V ...
Zdeněk Haloun nám. Přemysla Otakara II. 11/7, Čes... Plný úvazek
týden
DPP - POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
13000 Kč čistá mzda na plný úvazek, ranní/odpolední směny bnebo dlouhý/krátký týden - Ne zavřeno, možnost pracovního poměru po zaučení
Cool Factory s.r.o. Pohůrecká 2626/9, České Budějovice Brigády
týden
Náplň práce: vaření jednotlivých chodů dle jídelního lístku a normy, expedice a výdej pokrmů, pomocné práce Požadavky:zkušenosti s přípravou hotových teplých i studených pokrmů, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost a příjemné ...
ZÁRUBA GASTRO a.s. U Sirkárny 252/3, České Budějovice Plný úvazek
týden
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
So a Ne volné
Místo výkonu: asijské bistro Thang Long - Tesco J. Boreckého č.p. 1590 kuchař se specializací na asijskou, zejména čínskou a vietnamskou kuchyni, znalost vietnamského jazyka výhodou
KC GASTRO s.r.o. J. Boreckého 1590, České Budějovice Plný úvazek