Volné pracovní místo  Pomocná účetní.

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

=POŽADUJEME:
  • SŠ ekonomického směru, vhodné i pro absolventy
  • Základní znalost podvojného účetnictví, DPH, daně z příjmu
  • Práce na PC /Word, Excel, Outlook/
  • Spolehlivost, po zapracování samostatná odborná práce

=NÁPLŇ PRÁCE:
  • Evidence, zaúčtování drobných (hotových) výdajů, tuzemských faktur
  • Měsíční komletace a zakládání dokladů
  • Evidence drobného majetku
  • Skladová evidence, spolupráce při inventarizacích zásob a majetku
  • Spolupráce při měsíčních a ročních závěrkách

=NABÍZÍME:
  • Možnost nástupu: dohodou (zástup za MD)
  • Práce ve stabilní a rostoucí společnosti
  • Dobré mzdové i pracovní podmínky
  • Zaměstnanecké benefity
  • Prosíme o zaslání CV na: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017