Volné pracovní místo  Pomocná všeobecná účetní podvojného účetnictví a mezd

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Způsob hlášení uchazečů:

Kontaktní osoby: p.Walterová tel.: použijte odpovědní formulář

Upřesňující informace:
  • pomocná všeobecná účetní - podvojného účetnictví a mezd

Náplň práce:
  • spolupráce s externí hlavní účetní při závěrkových pracích,účtování faktur přijatých
a vydaných, interních dokladů, banky, pokladny,pracovní cesty.
  • sestavování měsíčních výkazů DPH pro hlavní účetní
  • znalost účetního programu POHODA výhoda

Požadujeme:
  • min. 1 rok praxe, znalost účetních a mzdových zákonů zpracování srážek, reporting a statistiky,
ELDP, komunikace s úřady (ČSSZ, zdravotní pojišťovny),
  • znalost účetního programu POHODA ,aktivní přístup, samostatné řešení úkolů,pečlivost,
svědomitost,znalost MS office, zpracování srážek a odvodů (zdravotní a sociální pojištění,
exekuce,pracovní neschopnost, reporting a statistiky, ELDP, komunikace s úřady a institucemi

Pracovní doba:
  • dle domluvy (pracovní úvazek možno upravit - zkrátit)

Zaměstnanecké výhody:
  • Zavedená firma 25 let na trhu , mzdový bonus

Místo výkonu práce: Mánesova 1770, Sokolov

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.11.2016