Volné pracovní místo  Pomocné práce na laseru/expedici

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 140–145 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Chrast
Hledáme kolegu do strojírenské výroby.

Pracovní náplň:
Pomocné práce na laseru/expedici - fyzicky náročná práce, vhodná lépe pro muže.

Požadavky
Čtení výkresové dokumentace.
Pečlivost, spolehlivost.
Práce s jeřábem, elektrickým paletovým vozíkem, a VZV výhodou.
· Práce s měřidly.
Práce se sloupovým jeřábem výhodou.

Nabízíme
Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti.
Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci.
Zajímavé mzdové ohodnocení dle praktických dovedností a Vašeho výkonu.
Stravenky, benefitní karta.
Bonusový systém ohodnocení.
Férové jednání, první smlouva na 6 měsíců s 3 měsíční zkušební dobou

Zaměstnanecké výhody: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, bonusový systém ohodnocení

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 15.6.2024

Máte zájem o nabídku Pomocné práce na laseru/expedici?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Věra Petrová z STROJMONT s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pomocné práce na laseru/expedici

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.