Volné pracovní místo  POMOCNÉ SÍLY V KUCHYNI (DPP, vhodné i pro OZP)

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 113 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

A16 z:23/6/2020 (DPP, vhodné i pro OZP) a12/12/2023
Pracovní doba:
  • rozvrh pracovní doby dle střídání s druhým zaměstnancem
  • středa a pátek od 10:00 - 18:00 hodin
  • pondělí, úterý, čtvrtek od 10:00 - 16:00 hodin.
Nabízíme:
  • práci formou dohody mimo pracovní poměr na DPP
  • práci vhodnou i jako přivýdělek pro důchodce, OZP, osoby na MD a RD, studenty aj.
Náplň práce:
  • pomocné práce při přípravě a výdeji jídel.
Požadujeme:
  • zdravotní předpoklady pro výdej zdravotního průkazu.
Zaměstnanecké výhody:
  • strava na pracoviště zdarma.
Dobrá dopravní dostupnost z Frýdku-Místku, pracoviště se nachází v těsné blízkosti autobusové zastávky.
Kontakt osobně po předchozí tel. domluvě na adrese pracoviště: Příborská 36, Frýdek-Místek, část Zelinkovice.

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 12.12.2023

Máte zájem o nabídku POMOCNÉ SÍLY V KUCHYNI (DPP, vhodné i pro OZP)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniel Pavelec z Daniel Pavelec, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku POMOCNÉ SÍLY V KUCHYNI (DPP, vhodné i pro OZP)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.