Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Zahradník
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Zahradník Liberec

Volné pracovní místo POMOCNÉ ZAHRADNICKÉ PRÁCE

20.4.2016
TV Facility Group, a.s.
TV Facility Group, a.s.-002, TV Facility Group, a.s.-002, Chrastava a …
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Práce se sekačkou, křovinořezem, fukarem, hrábě atd.
Nutná fyzická zdatnost.
Pracovní poměr nejprve na dohodu o provedení práce, v případě oboustranné spokojenosti možnost na HPP (plný i zkrácený).
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Podobné nabídky práce

POMOCNÝ DĚLNÍK při zimní údržbě
Náplň práce: zimní údržba komunikací a chodníků Požadavky: zodpovědnost, řidičský průkaz sk. B- výhodou. Spojení: <!--poslatEmail-->, <!--poslatEmail-->
EKOFLORA LIBEREC, společnost s ručením omezeným U Slunečních lázní 690, Liberec Plný úvazek, Brigády
aktivní
ZAHRADNÍK/CE-ŘIDIČ/KA
vyučení v zahradnickém nebo lesnickém oboru podmínkou, ŘP sk. B, hlásit se předem telefonicky
Technické služby města Liberce a.s. Erbenova 376/2, Liberec Plný úvazek
aktivní
ZAHRADNÍK/CE
Místo výkonu práce: soukromé zahrady v okrese Liberec Požadavky: spolehlivost, fyzická zdatnost, pečlivost Pracovní doba: 7:30 - 17:30 h. Nabídky s životopisem zasílejte na e-mail
Jan Puchýř Zeyerova 296/8, Liberec Brigády
aktivní
ZAHRADNÍK-ŠKOLKÁŘ-TRAKTOTRISTA
SŠ zemědělská, zahradnická, lesnická, ŘP sk. B a T
DIKÉ spol. s r.o. 224, Příšovice Plný úvazek
aktivní
PRACOVNÍK/CE V ZAHRADNICTVÍ
fyzická zdatnost
DIKÉ spol. s r.o. 224, Příšovice Brigády