Volné pracovní místo  Pomocní dělníci ve výrobě - OZP

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 9 750 Kč / měsíc

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Kroměříž
  • Náplň práce: jednoduchá kompletační práce - kompletace obalů z kartonu, lepení tavnou pistolí, kompletace výrobků pro automobilový a jiný průmysl, přeprava zboží v rámci Zlínského kraje
  • Požadavky: firma na pozici zaučí
  • zkrácený prac. úvazek 4 hod./den, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
  • Benefity: prémie dle výkonnosti
  • Kontakt telefonicky paní Rašková, tel. použijte odpovědní formulář .

Benefity

  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Pomocní dělníci ve výrobě - OZP?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lenka Rašková z Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s. s možností užívání zkrácené formy: CSP Zlín, o.p.s.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pomocní dělníci ve výrobě - OZP

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.