Volné pracovní místo Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství

21.10.2016
MANHO CZ s.r.o.
Místo pracoviště
Prachatice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

jedná se o fyzickou práci v sadu. Pracovní náplň zahrnuje péči o ovocné stromy a to sklizeň ovoce, včetně pomoci při svozu a manipulaci s ovocem, řez ovocných stromů a další pomocné sezónní práce v sadu.

Kontakt: Holubka Liliya, tel.: poslat email , e-mail:  poslat email

Podobné nabídky práce

Pracovník v zemědělství
Požadujeme zkušenost se zvířaty, spolehlivost, Jedná se o práci u koní. Řid. pr. sk. T výhodou. Ubytování a stravování zajištěno. Kontakt: Lukáš Jindřich Ing., tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o. 50, Hracholusky Plný úvazek
týden
pracovník při dojení koz
požadavky: praxe jako ošetřovatel skotu, vztah ke zvířatům, spolehlivost. Řidičský průkaz skup. T Možno i na zkrácený úvazek. Kontakt: L. Schmiedová, tel.<!--poslatEmail-->
Rodinná farma Výrov s.r.o. 21, Husinec Plný úvazek
týden
Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě
Náplň práce: - údržba a řez ovocných stromů Kontakt: - Holubka Liliya Bc., tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
MANHO CZ s.r.o. Prachatice Plný úvazek
Pracovník ve dvoře a koňských stájích / drobné stavební práce
Hledáme spolehlivé a samostatné pracovníky do dvora a koňských stájí, eventuálně na drobné stavební práce. Řidičský průkaz T a praxe s koňmi výhodou Informace poskytne od pondělí do pátku v době od 8:00 do 15:00 pan Jindřich Lukáš ...