Zařazeno v oborech:
Auto - moto
Pozice:
Automechanik, Pracovník pneuservisu
Lokalita:
Benešov
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Automechanik Benešov, Pracovník pneuservisu Benešov

Volné pracovní místo Pomocný dělník pneuservisu osobních automobilů.

14.9.2016
ContiTrade Services s.r.o.
Místo pracoviště
Ke Studánce 2116, Benešov, 256 01, Benešov
Pracovní poměr
Brigády
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu – demontáž, skladování, čištění kol a podobné činnosti v servisu.
Požadujeme: fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, vyučení v oboru automechanik výhodou, praxe v pneuservisu výhodou.

Operátor výroby pro Škoda Auto - 30.000 Kč/měs. po zkuš.době
- práce ve 3 směnném provoze (6.00, 14.00, 22.00 hod.) - montáž - provádění montážních prací na montážní lince vozů - práce v taktu, pracovní náplň se odvíjí dle daného pracoviště, rotace na pracovištích - provádění nenáročných mo ...
ADECCO spol.s r.o. Kvasiny Plný úvazek
aktivní
auto/mechanik
Pracoviště Bystřice dílenské práce na sestavování konstrukčních uzlů prototypů v automobilovém průmyslu, rozmanitá práce, autoelektrikář výhodou, zaškolení možné, též možnost zaškolení v Catii + podílet se na konstrukčních pracích ...
OTTL s.r.o. Semovická 483, Bystřice Plný úvazek
týden
automechanik
Pracoviště Olbramovice Plat dohodou. KONTAKTOVAT telefonicky 8-16hod. nebo emailem <!--poslatEmail--> <!--poslatEmail--> Nechodit osobně.
CHLAZENÍ NOVÁK s.r.o. 46, Olbramovice Plný úvazek
aktivní
automechanici
Pracoviště: Divišov po zkušební době možnost růstu mzdy, vyučen v oboru automechanik, autoklempíř, autoelektrikář, možno i bez praxe, spolehlivost, nabízíme prostředí moderního autoservisu, možnost růstu
Zdeněk Hrubý Benešovská 300, Divišov Plný úvazek