Volné pracovní místo Pomocný dělník

5.10.2016
GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Dlouhá 562/22, Lazce, 779 00, Olomouc
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • praxe na pozici pomocného stavebního dělníka
  • zdravotní způsobilost
  • spolehlivost a odpovědnost
  • bydliště v Olomouci a blízkém okolí

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a perspektivní společnosti
  • nástupní mzdové ohodnocení 90,–Kč/hod.
  • náborový příspěvek ve výši 5 000,– Kč
  • zajištění kvalitního ubytování v případě pracoviště mimo region
  • dovolená navíc (5 týdnů)
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • „KARTA PLNÁ SLEV“ – slevy sjednané u partnerských společností přímo pro naše zaměstnance
  • levnější volání pro vás a vaše blízké
  • zajímavá odměna za doporučení zaměstnance ve vybraných profesí
  • nástup možný po dohodě
  • práci v oblasti Moravy, Prahy a okolí

Podobné nabídky práce

Montér ocelových konstrukcí na stavbách
Náplň práce: montáže garážových vrat, vjezdových bran a stínící techniky na stavbách v Olomouci a okolí. Požadujeme: ÚSO s maturitou, manuální zručnost, samostatnost, zájem o techniku, schopnost logického myšlení, dobrý zdravotní ...
PAKL družstvo Jana Koziny 537/24, Olomouc Plný úvazek
dnes
Nekvalifikovaný (pomocný) stavební dělník
Místo výkonu práce: Olomoucký kraj. Kontaktní adresa: Na chmelnici č.p. 541/7, 779 00 Olomouc. Požadujeme: fyzická zdatnost. První kontakt možný POUZE mailem.
Romaniv Servis s.r.o. Na chmelnici 541/7, Olomouc Plný úvazek
týden
Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce: okres Olomouc. Zkušenosti s montáží a vázáním armatur výhodou. První kontakt POUZE mailem.
EUROMONT OCEL s.r.o. Olomouc Plný úvazek
týden
Stavební dělník
Místo výkonu práce: zakázky zaměstnavatele. Nástup možný ihned. Požadavky: zodpovědnost. První kontakt možný POUZE mailem nebo telefonicky!
SATSTAV REALIZACE s.r.o. Kožušanská 254/29, Olomouc Plný úvazek
aktivní
Stavební dělníci
Místo výkonu práce: Olomouc a Přerov. Pož.: znalost oboru stavebnictví, ŘP sk. B výhodou. Prac. poměr na dobu neurčitou. První kontakt je možný POUZE telefonicky. Osobní kontakt je možný pouze po předchozí tel. domluvě. ...
Jan Zapletálek Olomouc Plný úvazek, Brigády, Brigády
aktivní
Pomocný pracovník na stavbě
Fyzická zdatnost podmínkou. Vhodné pro absolventy. Místo výkonu práce: Olomoucký kraj. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.
Renovace Fasád s.r.o. Olomouc Plný úvazek