Volné pracovní místo  POMOCNÝ KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

C04 z:3/4/2023 a:14/9/2023
Rámcová náplň práce:
  • dohotovování a regenerace jídel, výdej jídel a další práce v kuchyni spojené s výrobou části jídel.
Požadujeme:
  • střední odborné vzdělání s výučním listem,
  • předložení výpisu z RT,
  • kladný vztah k cílové skupině - senioři,
  • schopnost pracovat v týmu,
  • zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti,
  • praxe v zařízeních podobných služeb vítána.
Nabízíme:
  • hlavní pracovní poměr - doba určitá, možnost prodloužení na dobu neurčitou,
  • práci v jednosměnném provozu 40 hodin týdně včetně sobot a nedělí,
  • platové rozpětí dle započitatelné doby praxe, osobní ohodnocení,
  • pět týdnů dovolené,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • výhodné ceny stravování,
  • příspěvky z fondu FKSP,
  • zaměstnanecké mobilní tarify.
  • předpokládaný nástup dohodou.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, ověřenou kopií dokladu o vzdělání, výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce a prohlášení o souhlasu s využitím osobních údajů pro potřeby výběrového řízení zasílejte na adresu Střediska sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí nebo e-mailem na použijte odpovědní formulář Uchazeči budou kontaktováni a pozváni k výběrovému řízení, které proběhne dle dohody.

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvky, 5 týdnů dovolené

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.9.2023 do 14.9.2024

Máte zájem o nabídku POMOCNÝ KUCHAŘ/KUCHAŘKA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Eva Vančurová, mzdová účetní z Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku POMOCNÝ KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.