Volné pracovní místo  Pomocný letecký technik

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 26 400 Kč / měsíc

z.: 10.10.2023, a: 6.12.2023 - souhlas se zaměstnaneckými kartami, osobní kontakt po předchozí domluvě

Náplň: Provádění činností v rámci údržby a oprav letadel v souladu s údržbovým manuálem.
  • provádění demontáží a montáží letadlových celků podle technické dokumentace.
  • dodržování právních předpisů vztahujících se k práci.
  • včasné oznamování veškerých událostí a nedostatků, které mohou ovlivnit kvalitu práce nebo vyžadujících nápravu, přímému nadřízenému.
  • dodržování daných provozních procesů, včetně přesného evidování prováděné práce.

Požadujeme: Základní znalost předpisů podle EASA Part 145, znalost prostředí letecké údržby, znalost anglického jazyka.

Zaměstnanecké výhody: 200 h dovolené, příspěvek na ubytování + stravování/stravenky + dopravu, sick day, zvýhodněné pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli, Multisport karta nebo penzijní připojištění

Kontaktní osoba: Petra Martínková, e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2024

Máte zájem o nabídku Pomocný letecký technik?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Martínková z JOB AIR Technic a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pomocný letecký technik

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.