Volné pracovní místo Pomocný operátor ve výrobě

9.2.2016
DANOX BUSINESS a.s.
Místo pracoviště
Korandova 2927/14, Jižní Předměstí, 301 00, Plzeň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

Hledáme zaměstnance na pozici pomocného operátora ve výrobě. Pozice je vhodná pro MUŽE i ŽENY.

Náplň práce: balení, lepení, osazování drobných součástek apod.

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Spolehlivost
  • Čistý výpis z trestního rejstříku

Nabízíme:

  • Dlouhodobá spolupráce
  • Práce v čistém prostředí
  • Příspěvek na stravování

Plat:
90,–/hod čistého

Poznámka: V případě zájmu kontaktujte p. Zajíčkovou na tel: poslat email či na e-mail poslat email a nebo osobně na adrese Korandova 14, Plzeň (vchod 4. brány Škodovky) Danox. Každý pracovní den 8:00 – 16:00.