Zařazeno v oborech:
Cestovní ruch a ubytování
Pozice:
Pokojská
Lokalita:
Náchod
Zveřejnil:
Úřad práce Náchod
Může se Vám hodit:
Pokojská Náchod

Volné pracovní místo POMOCNÝ PRACOVNÍK / POMOCNÁ PRACOVNICE HOTELOVÉHO PROVOZU

11.10.2016
Lázně 1897, s.r.o.
Místo pracoviště
Lázně 79, Velichovky, 552 11, Velichovky
Pracovní poměr
Brigády
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Turnusové služby

Přijmeme na nepravidelnou výpomoc při velkých akcích pracovníky na úklid hotelu a pomocné síly do kuchyně. Požadujeme pracovitost, čistotnost, časovou flexibilitu. Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství podmínkou.
Pracovní doba dle dohody PO až NE.

Podobné nabídky práce

PRACOVNÍK/-ICE ÚKLIDU, PRACOVNÍK/-ICE VÝDEJE POKRMŮ
Pracovní náplň: pravidelný úklid kancelářských prostor, výrobních prostor včetně souvisejícího sociálního zařízení, pravidelný úklid prostor pro výdej pokrmů a prostor pro stravování včetně souvisejícího sociálního zařízení za pře ...
WIMEX s.r.o. Broumovská 72, Náchod Plný úvazek
týden