Volné pracovní místo  Pomocný pracovník pro přípravu rychlého občerstvení

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 61 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Pivovarská 3157, Česká Lípa.

Místo vhodné pro osoby se zdravotním postižením I. a II. st. a osoby se zdravotním znevýhodněním (vymezená chráněná pracovní místa).

Požadujeme:
  • praxe v potravinářském provozu, vyučení v gastronomii vítáno
  • nekonfliktní, komunikativní typ
  • čistý výpis z rejstříku trestů, zdravotní průkaz
  • zdravotní stav odpovídající náplni práce
  • ochota pracovat na směny a o víkendu

Náplň práce:
  • přímý podřízený kuchaře
  • skladování surovin a jejich příprava pro výrobu pizzy, kebabu, panini
  • realizace potřebných prací dle aktuálnosti kuchyně, příprava salátů, balení výrobků pro expedici k zákazníkovi
  • obsluha myčky nádobí, pomocné práce ve studené kuchyni - krájení, balení, míchání potravin
  • při práci se stojí

Nabízíme:
  • HPP na poloviční úvazek na 1 rok s možností prodloužení
  • příjemné pracovní prostředí v nové provozovně
  • možnost stravování v místě pracoviště za personální ceny
  • zázemí a perspektivu
  • směny naplánované 4 týdny předem - ranní + odpolední; úprava pracovní doby s ohledem na dopravní spojení možná

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na použijte odpovědní formulář
Osobní kontakt možný na adrese: Pivovarská 3157 (PIZZA LA VERA), Česká Lípa. Volat od pondělí do pátku, 9 -14 hod - použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 25.10.2016 do 24.10.2017