Volné pracovní místo  Pomocný pracovník/pracovnice do kuchyně – pouze pro OZP

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 9 000 Kč / měsíc

Schůzku a další informace je možné domluvit na telefonním čísle použijte odpovědní formulář v pracovní dny od 8:00 do 14:00
Popis pracovní pozice
  • Příprava jídel k distribuci
  • Příprava surovin a polotovarů k výrobě produktů
  • Zajišťování podmínek pro dodržování hygienických předpisů – úklid, mytí nádobí apod.
  • Dodržování hygienických předpisů, pravidel a norem

Požadujeme
  • Spolehlivost
  • Samostatnost, komunikativnost
  • Praxe v potravinářském oboru výhodou
  • Statut OZP podmínkou

Nabízíme
  • příspěvky na penzijní pojištění
  • firemní oblečení
  • celá mzda pravidelně zasílaná legálně na bankovní účet zaměstnance
  • zdarma lékařská prohlídka k nástupu
  • práce Po – Pá do max. 15:00 hod.- žádné noční a do pozdních večerních hodin
  • práci ve stabilní a rozvíjející se firmě
  • zajištění stravování formou teplého oběda
  • odborné zaškolení a adaptaci v novém prostředí
  • další benefity za odpracované období

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016