Volné pracovní místo  pomocný stavební dělník/ce

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Hulín
  • zakázky jsou v rámci Zlínského kraje, rozvoz na zakázky zajišťuje firma ze sídla firmy
  • Pracovní náplň: stavba, vložkování, frézování a opravy komínů, práce ve výškách, práce je vykonávána pod vedoucím pracovníkem firmy
  • Požadavky: praxe v oboru výhodou - firma na pozici zaučí, zájem a chuť pracovat, zdravotní způsobilost k výkonu práce - fyzicky náročnější práce
  • sezónní práce od začátku března do konce září, pracovní dobu ovlivňuje počasí, práce maximálně 4 dny v týdnu, zkrácený úvazek v rozmezí 25 - 40 hod./týden, HM 20.000 Kč uvedena při zkráceném úvazku 25 hod./týden, možnost práce i na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
  • Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2024 do 30.9.2024

Máte zájem o nabídku pomocný stavební dělník/ce?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Šimon Zdráhal, Jednatel z Kominické řemeslo s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku pomocný stavební dělník/ce

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.