Volné pracovní místo  Poradce pro rodinné finance

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–55 000 Kč / měsíc

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá kolegu na pozici Poradce pro rodinné finance.

Náplň práce:
  • Realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti
  • Spolupráce s analytickým oddělením
  • Nastavení optimálního portfolia klienta
  • Budování důvěrného vztahu s klientem

Požadujeme:
  • Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Pozitivní přístup k práci
  • ŘP skupiny B
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Uživatelskou znalost na PC

Nabízíme:
  • Práci ve společnosti se silným kapitálem
  • Zajištěnou klientelu callcentrem společnosti
  • podporu do začátku 42 000,- Kč. + provizní odměny z vlastní produkce
  • Zázemí pobočky a veškerý servis zdarma
  • Přátelský tým, který Ti se vším pomůže
  • Pro šikovné poradce možnost kariérního růstu
  • Nejsme Multilevel marketing

V případě zájmu zašlete své CV na e-mail: použijte odpovědní formulář (do předmětu uveďte přesný název pozice).

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.4.2017