Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Diabetolog
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Diabetolog Zlín

Volné pracovní místo Poradce pro výživu

4.10.2016
ProLife Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
nám. T. G. Masaryka 2433, Zlín, 760 01, Zlín
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky: odborné vzdělání či certifikaci v oboru výživy člověka, prokazatelné znalosti z oboru zdraví, výživy člověka a pohybu, nadstandardní komunikační dovednosti, zákaznicky orientovanou osobnost, obchodního ducha, praxe z oblasti nutričního poradenství či obchodní činnosti výhodou, kladný vztah ke zdravému životnímu stylu, výživě a pohybu, ochotu dále na sobě pracovat a schopnost učit se, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu, dynamickou a pozitivně naladěnou osobnost příjemného vystupování
Náplň práce: poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu, práce s unikátním patentovaným softwarem, sestavování individualizovaných stravovacích plánů, práce s výživovými doplňky Světa zdraví, komunikace s lékařskou radou Světa zdraví, zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny
Nabízíme: o práci pro stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost na trhu, odpovídající finanční ohodnocení (fixní odměna + bonusy odvislé od dosažených výsledků), odborné zaškolení, možnost dalšího vzdělávání, pravidelných školení a odborného růstu, příjemné pracovní prostředí, vlastní kancelář, k dispozici asistentku, nástup: ihned, práci na zkrácený úvazek 2 dny v týdnu (vhodné i pro studenty), možnost trvalého uplatnění
Zájemci o pracovní místo zasílat svůj životopis s motivačním dopisem a fotografií na email.