Volné pracovní místo  PORADCE V OBLASTI REKLAMAČNÍCH ŘÍZENÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 26 000 Kč / měsíc

Náplň práce: poskytování podpory (Back Office) pro CHM (manater řízení reklamací) v rámci zpracovávání reklamací pro výrobní závod v Č. Budějovicích, podpora v rámci interní a externí komunikace, administrativní úkoly jako je dokumentace, sledování plánu plnění, reporting
Požadujeme: SŠ/VŠ technického směru, víceletá odborná praxe, nejlépe v automobilévm průmyslu; NJ a AJ slovem i písmem, osobní odpovědnost a profesionální přístup k práci, technické povědomí, znalost SAP výhodou, MS Office a Lotus Notes, komunikační schopnosti, ochota učit se, organizační dovednosti
Nabízíme: stabilní místo v silné společnosti, zajímavou různorodou práci v rychle se rozvíjejícím oboru, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké sociální výhody , příspěvek na dopravu, týden dovolené navíc
Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na výše uvedenou adresu, příp. na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 26.4.2017